Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın :

İsmail Baytok: 0541 257 04 80

İnşaat Tesisatı


  Türk milletinin en çok merak duyduğu en çok keyif veren eylemlerden birisi inşaattir.
Bu sebepledir ki dünyaca ünlü Türk inşaat firmaları doğmuştur ancak inşaat sadece bir bina yapmak tuğlayı tuğla üzerine koymaktan ibaret değildir.
Bir binanın sadece dış yapısını yaptığınız zaman sadece üzeri kapalı ve kenarları duvarlarla çevrili bir taş yığını oluşturursunuz.
Yaptığınız inşaatı ev, iç yeri, hastahane yaşanabilir herhangi bir yer haline getiren oranın tesisatıdır.
Oturduğumuz binayı ev yapan tesisatlar; sıhhi tesisat, ısıtma tesisatı, yangın tesisatı, doğal gaz tesisatı, iklimlendirme havalandırma tesisatı, medikal gaz tesisatı bu tesisat sistemlerinin tamamına inşaat tesisatı demekteyiz.
Ülkemizin güzide Şehirlerinden birisi olan Ankara'da bu hizmetlerin tamamını son derece güvenilir bir titizlik ile sunan Baytok inşaat tesisatı size ve Ankara'ya sonsuz hizmet sunmaktadır.
         Her bir tesisat işini son derece önemseyerek ve işinin bilinci ile yapan Baytok inşaat tesisatı sizlere güven ve kaliteyi sunuyor.
Doğal gaz tesisatından sıhhi tesisata kadar bir beton yığınını yuva, mesken yapacak bütün i özellikleri sadece bir şirketle sağlamak mümkün Baytok insaat sistemleri iklimlendirme tesisatından, ısı tesisatlarına kadar tamamını son derece titizlik ile ve sonsuz bir güvenle sizinle buluşturuyor.
Ülkemizde son yıllarda inşaat sektörü son derece gelişmişlik göstermekte ve akıllı ev adı verilen yeni sistem konutlar hayatımızla buluşturulmaktadır.
Akıllı ev adını verdiğimiz bu konutların tesisat sistemleri diğerlerininkinden farklı ve daha özeldir.
Baytok Ankara inşaat tesisatı sizlere akıllı konutların tesisatında da hizmet sunmaktadır.
Başkentte inşaat sektörü her ilerleyişinde baytok gibi büyük ve güvenilir firmalara ihtiyaç duyacaktır.
Ülkemiz son yıllarda oluşan doğal gaz ve iklimlendirme değişimlerinde Baytok Ankara'da son derece başarılı ve kaliteli işlere imza atmak için yola çıkmıştır.
          İnşaat tesisatı bir inşaatın damarlarıdır elektriğinden, suyuna, doğal gazına bütün kan ve can yolları bu tesisatlardan geçer ve eğer damarları sürekli tıkanan bir inşaat oluşturursanız o binanın yaşama ömrü çok uzun olmaz binalarınız daha çok yaşaması için, damarlarının tıkanmaması için bir binayı ev yapan hane yapan tesisatların en güvenilirine ulaşmanız için tek tercihiniz Baytok Ankara inşaat Tesisat sistemleri olmalıdır.