Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın :

İsmail Baytok: 0541 257 04 80

Sıhhi Tesisatı


 Bir yapıda gerekli olan teknik işlevlerin gerçekleştirilebilmesi için kullanılacak araç ve gereçlerin belirli bir düzen ve sisteme göre olması gereken yerlere yerleştirilmesi tesisat olarak adlandırılır. Bu işleri yapan usta kişiler ise tesisatçı olarak bilinir. Bir yapıya döşenmesi gereken pek çok tesisat sistemi vardır. Örneğin doğalgaz tesisatı, su tesisatı, inşaat tesisatı ve sıhhi tesisat.

Sıhhi tesisatın ne olduğunu inceleyecek olursak bunları; mutfaklarımızda kullandığımız lavaboların içerisinde biriken pis suların lavabonun altındaki gider borusu ile yapının dışındaki gider sistemlerine aktarılması, mutfaklarda yapılan yemeklerin sonrasında oluşan istenmeyen kokuların havalandırma boruları ve delikleri sayesinde temiz hava ile sirkülasyon işlemi yapılması, tuvalet ve banyolarda oluşan kokular için havalandırma işlemleri, tuvalet ve banyolarda oluşan pis suların yapı dışına aktarılma işlemleri olarak sıralayabiliriz. Ankara sıhhi tesisat konusunda oldukça gelişmiş olan ve yapı sahiplerini mağdur etmeyen firmalara sahip olan bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır.
                Kentimizin sıhhi tesisatçılık konusunda gelişmiş bir kent olduğunu belirttik. Bu gelişmişliğin asıl sebebi tesisat işlemlerini yapan usta kişilerden kaynaklanmaktadır. Ankara sıhhi tesisatçı işinin ehli olan, yaptığı teknik işlemleri son derece düzenli ve ustaca yapmakta olan kişilerdir. Bu da hem çalışmış olduğu firmanın kimliğini hem de bireysel olarak kendi kimliğini üst sıralara taşımaktadır. Tesisat her ne kadar kolay gibi görünse de aslında yapılması çok zor olan ayrıntılı bir iştir. Tekniksel zekâ ve matematiğin çok iyi kullanılması gereken bu işte işin uzmanlarına kapıyı açmak daha doğru olacaktır.
                Şehrimizde yaşayanlar için bir müjde niteliğinde olan Baytok Ankara tesisat alanında uzman Ankara sıhhi tesisat ustası ile 7 gün 24 saat hizmetinizde. Ev, iş yeri ya da bulunduğunuz yapı nereyse ve yapılması gereken işlemleri her neyse işin uzmanı olan personellerimize bırakmanızı tavsiye ederiz. Firmamız, yapılarınızda ihtiyacınızın olduğu sıhhi tesisat işlemleri ve diğer tüm tesisat işlemlerini alanında uzman tesisatçılar ile birlikte yaparak sizin o yapılarda mutlu ve huzurlu oturmanızı sağlamaktadır.