Hakkımızda

Bize Ulaşın :

İsmail Baytok: 0541 257 04 80

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 2012 haziran ayı itibariyle kurulmasına ragmen kısa sürede Ankara bölgesinde kalitesiyle adında söz ettirmeye başlamıştır.

Faliyetlerimiz

  • Sıhhi Tesisat
  • İnşaat Tesisatı
  • Su Tesisatı
  • Doğalgaz Tesisatı

Ankara Tesisat
Başkentimiz Ankara'da Tesisat ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri yılların vermiş olduğu tecrübe, uzman ekip, teknik ekipmanlar ve kaliteli hizmet sözümüz ile siz değerli Ankaralılara sunmaktayız.

 

Ankara Sıhhi Tesisat
Şehirmiz ve şehrimize bağlı tüm ileçe ve beldelerde sıhhı tesisat alanında deneyimli ekip ve ileri düzey ekipmanlar ile Ankara'da sıhhi tesisata ihiyacınız olduğunda size bir telefon kadar yakınız.

 

Ankara Doğal Gaz Tesisatı
21. yy'ın en temiz ve güvenilir yakıtlarından olan doğal gaz ile evlerimizi daha pratik bir şekilde ısıtmaktayız. Baytok Ankara tesisat olarak tüm doğal gaz tesisat işlerinizi %100 güvenli bir şekilde hallederek size ve ailenize güvenli bir şekilde ısınmayı vaad ediyoruz.

 

Ankara İnşaat Tesisatı
İkamet ettiğimiz binayı bina yapan tesisatlar; sıhhi tesisat, ısıtma tesisatı, yangın tesisatı, doğal gaz tesisatı, iklimlendirme havalandırma tesisatı, medikal gaz tesisatı bu tesisat sistemlerinin tümüne inşaat tesisatı demekteyiz. Baytok inşaat tesisatı tüm başkentlilere kaliteli hizmet şiyarı ile yola koyulmuştur...